Güvenli Alışveriş

Bu web sitesi içerisinde yayınlanmış olan tüm ürünler ve bu ürünlere ait resimler, açıklamalar, teknik özelliklerGÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ. aittir. Bütün imajların ©telif haklarınaGÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ. sahiptir. GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.’nin izni olmadan kopyalama modifiye, manuple, replike edilemez, kullanılamaz.

Site içerisinde yayınlanmış ürünler ulusal yasalarımız ve uluslararası yasalar tarafından korunmakta olup ürünlerin izin alınmadan kısmen bile olsa kullanılması, kopyalanması referans olarak gösterilmesi yasaktır. Site içerisinde sergisi yapılan ürünlerin tamamı GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. tarafından yapılmış ya da yaptırılmıştır.

2- Güvenlik Politikası

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. 

3- Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 2048 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. Biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

4- Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. 

5- Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

6- Kullanıcı Güvenliği

Müşteri E-mail adresi hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belli zamanlarda GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla bu bilgiler sadece GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. tarafından kullanılabilecektir. GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler,3.şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, sadece müşteri profili belirlemek amacıyla GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. tarafından kullanılacaktır. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, yalnızca sizin tarafınızdan tüm bilgiler değiştirilebilir. Başka bir üyenin sizin bilgilerinize ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir. GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

 

 

Olive Farm
Tebrikler!
Sepete Git Alışverişe Devam et
Tebrikler!
Sepete Git Alışverişe Devam et
Hata!
Bilgilendirme
Tamam
Bilgilendirme
Adres Seçimine Dön Anasayfa Sepetten Ürünleri Çıkar
Bilgi
Üye Girişi Şifre Sıfırlama İsteği Gönder
Information
OK