İptal ve İade İşlemleri

SATIŞ İPTALİ 

Müşteri, sözleşme konusu ürünün tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde ürünü satın aldığı GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. Firmasına şahsen bildirimde bulunulması ve ürünün 7. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, Müşteriye verilen Ürünün paketi ile birlikte, GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. Firmasına iade faturası ya da Faturanın aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli Müşteriye iade edilir veya talebi üzerine yenisi ile değiştirilir.

İPTAL EDİLEMEYECEK HİZMETLER 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, müşteri tarafından üründe; zarar görme, yıpratılma, ürün ve ürüne ait parçaların eksik teslim edilmesi,açılmış ya da kullanılmış ürünler, verilen belgelerin (broşür, fatura, garanti belgesi,..) tesliminin yapılamaması durumlarında iptal hakkı kullanılamaz

YETKİLİ MAHKEME 

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Muğla Mahkemeleri yetkilidir.

DAVA TAKİBİ

Dava takipleri ve yasal düzenlemeler GÜLLERDAĞI DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD ŞTİ. tarafından Olive Farm adına yapılmaktadır. Sitenin güvenliğinden ve doğabilecek sorunlardan sorumludur.

Olive Farm
Tebrikler!
Sepete Git Alışverişe Devam et
Tebrikler!
Sepete Git Alışverişe Devam et
Hata!
Bilgilendirme
Tamam
Bilgilendirme
Adres Seçimine Dön Anasayfa Sepetten Ürünleri Çıkar
Bilgi
Üye Girişi Şifre Sıfırlama İsteği Gönder
Information
OK